Školení 2019

27.-28.6.

2020

SENIOREM S RADOSTÍ

18.-19.7.2020

Movement Yoga Therapy

3.-4.10.

2020

Slovensko - WHEEL YOGA

3.-4.10.

2020

Slovensko - WHEEL YOGA

Praha - WHEEL YOGA

Pranayama a meditace

Podzim 2020 - Space 4 you

Surja Bhéda, Chandra Bhéda, Anuloma Viloma. Nic Vám tyto názvy neříkají? Prohlubte svu praxi pranayamy a meditace o pokročilé techniky vycházející z učení nejstarší linie Himalájských mistrů. Právě skrze práci s energií Vaše praxe nabude nového rozměru a přivede Vás snáz k hluboké meditaci. Právě celá naše ásánová praxe i další kroky naší cesty k meditaci a sebenalezení vedou. Skrze zklidnění mysli změníme svět.

Relaxace a jóga nidra

Podzim 2020 - Space 4 you

často se říká, že relaxace je nejdůležitější část lekce. Zjistěte jaké typy relaxace existují a zpestřete svou praxi i lekce skrze techniky vycházející z nejstarší linie Himalájských mistrů. Swami Satyananda Saraswati ze znalostí předávaných do té doby z generace na generaci sestavil techniku takzvaného "jógového spánku", techniku léčící problémy s nespavostí, úzkostmi a stresem. Přijďte si pro "blueprint" Jóga Nidry a dopřejte klientům i sobě tuto hlubokou praxi.

Seniorem s radostí

 

27.-28.6.2020

Zakladatelka organizace Seniorem s radostí, známá a zkušená lektorka Jana Najbrtová, lékařka Václava Hronová, fyzioterapeut Radek Soukup, andragožka Petra Zapletalová a psycholožka Hana Mezerová Vás provedou stárnutím tla i mysli. Naučíte se pracovat se seniory s lehkostí, naberete nové znalosti a dostanete možnost stát se součástí něčeho většího.

Wheel Jóga

18.-19.7. 2020 Praha

3.- 4.10.2020  Trnava 

Školení při kterém objevíte Yoga Wheel a možnosti jeho využití. V průběhu se ho naučíte používat v rámci lekce se standardní i speciální klientelou. Naučíte se zásady sestavování lekcí, detailně probereme pozice i sestavy s jógovým kruhem.  Těšit se můžete na přednášku fyzioterapeuta, autorky wheel jógy Jany Najbrtové a PhDr. Lucie Burešové.
Je určeno pro instruktory, kteří chtějí rozšířit své portfolio o další, unikátní styl jógy.

Movement Yoga Therapy

připravujeme

Primal move, jóga, tanec, bojová umění, gymnastika, atletika, vývojová kineziologie. Přirozenost a terapie pohybem a dechem. Absolvent akademie nového cirkusu Jan Jirák, specialistka na taneční medicínu Ph.D. Sara Puchowska, odbornice na funkční pohyb a primal move Pavla Kladivová, jogínka a bývalá gymnastka Jana Najbrtová a psycholožka Hana Mezerová poskládají mozaiku autentického pohybu, kdy každá pozice má svůj význam. Přirozenost, pohyb, dech. Nechte se unést.

Právní základy

Indiviuální domluva 

Co vše je třeba mít než se vrhenete do učení? Co Vám může uškodit, pokud se na lekci zraní klient nebo přijde kontrola? Jak označit provozovnu, proč to musíte mít i Vy a jak správně vybrat pojištění? To vše zjistíte na školení Právní základy pro instruktory, které poprvé proběhne v centru Vzletná, na adrese Milady Horákové 56, 23.2.2019 od 9:00 do 15:00 s JUDr. Michalem Frabšou, specialistou na sportovní právo. Konkrétní dotazy nám pošlete předem na mail, společně je proberete na místě.

+420792308798

Prague, Czechia

©2016 by Jana Najbrtová www.najbrtova.eu